ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE SKLADU

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE SKLADU

Společnost CYMEDICA, se sídlem v Hořovicích, okr. Beroun, podnikající v oblasti prodeje a výroby veterinárních léčiv, diagnostiky a přípravků pro zvířata ve státech střední a východní Evropy hledá vhodného kandidáta na pozici

Administrativní pracovník / pracovnice skladu

Náplň práce:

  • příprava podkladů, zpracování a evidence dokladů, včetně zpracování v informačním systému
  • spolupráce při fyzickém příjmu a expedici zboží
  • účast při inventarizaci zboží a její zpracování v informačním systému
  • zpracování a evidence běžné administrativy skladu a výroby
  • dodržování administrativní a procesní kázně dle platných SOP společnosti, dle platných pravidel pro správnou distribuční a výrobní praxi
  • komunikace se zákaznickým servisem obchodu

 Požadujeme:

  • SŠ s maturitou, nejlépe ekonomického směru
  • Znalost práce na PC (MS Office, Excel, Word)
  • Zkušenost s prací v informačních systémech
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Chuť učit se nové věci
  • Teamový hráč
  • Bezúhonnost
  • Flexibilita

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Možnost seberealizace, dalšího vzdělávání
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Stravenkový paušál, sick days
  • Po odpracovaní 1 roku – navýšení dovolené na 25 dní a možnost příspěvku na penzijní připojištění
  • Smlouva na dobu určitou na rok, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou

Životopis zašlete na adresu:

Cymedica s.r.o., Pod nádražím 308, 268 01 Hořovice, personální oddělení pí. Vlčková, e-mail: vlckova@cymedica.com