Business analytik

Společnost CYMEDICA, se sídlem v Hořovicích, okr. Beroun, podnikající 26 let v oblasti prodeje a výroby veterinárních léčiv, diagnostiky a přípravků pro zvířata ve státech střední a východní Evropy, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Implementace procesů ve společnosti v souladu s jejími cíli
  • Zjednodušení a zpřesnění těchto procesů, zejména s ohledem na automatizaci a minimalizaci rutinních úloh a prací
  • Implementace informačních systémů a dalších nástrojů, aby podporovali schválené procesy v rámci celé skupiny
  • Přechod procesů a postupů při změně používaných nástrojů a informačních systémů
  • Adaptační proces pracovníků při změnách jednotlivých procesů

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického/ekonomicko-informačního směru nebo středoškolské vzdělání s dostatečnou předchozí praxí na obdobné pozici
  • Znalost práce v prostředí MS Windows
  • Vynikající znalost Microsoft Office
  • Dobré znalosti řízení projektů
  • Pečlivost a organizovanost při práci s dokumenty
  • Vynikající dokumentační a prezentační schopnosti
  • Dobrá znalost služeb a fungování ERP a CRM systému, s předchozími praktickými zkušenostmi. Znalost ERP K2 a 1C výhodou
  • Český jazyk na vynikající úrovni slovem i písmem
  • Anglický jazyk na komunikační úrovni (B2)
  • Ruský jazyk výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Možnost Home office
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Firemní notebook, mobilní telefon
  • Stravenkový paušál, sick days
  • Možnost seberealizace, dalšího vzdělávání
  • Příjemné moderní pracovní prostředí
  • Doba určitá na rok, poté možnost prodloužení na neurčito
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Cymedica, spol. s r.o., Pod nádražím 308, 268 01 Hořovice, personální oddělení pí. Vlčková, e-mail: vlckova@cymedica.com