DEVELOPMENT MANAGER

Společnost CYMEDICA, se sídlem v Hořovicích, okr. Beroun, podnikající 26 let v oblasti prodeje a výroby veterinárních léčiv, diagnostiky a přípravků pro zvířata ve státech střední a východní Evropy, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Development manager

Jaká bude náplň Vaší práce:

  • Vyhledávat dodavatele pro distribuci veterinárních léčiv
  • Vyjednávat podmínky spolupráce s novými dodavateli
  • Řídit vztahy s vybranými dodavateli
  • Navrhovat nové vlastní výrobky a koordinovat činnosti související s jejich vývojem
  • Spoluzodpovídat za prodej vlastních značek
  • Vyhledávat potenciální cíle pro akvizice a fúze v souladu s firemní vizí
  • Spolupracovat s provozním ředitelem při přípravě finančních podkladů pro posouzení akvizic, fúzí a zakládání poboček atp.

Co od Vás požadujeme:

  • VŠ bio zaměření
  • Zkušenost ve veterinárním businessu vítána
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Schopnost komunikovat v češtině/slovenštině, angličtině a ruštině
  • Zkušenosti v umění obchodovat, schopnost naslouchat, přesvědčovat a inspirovat
  • Znalost práce s MS Powerpoint a MS Excel
  • Schopnost připravit jednoduché modely pro posouzení investice

Co nabízíme:

  • Rozmanitou a odpovědnou práci na HPP v obchodní společnosti s vysokou mírou samostatnosti
  • Motivační platové ohodnocení s fixní a pohyblivou částkou, navázanou na dosažené výsledky
  • Možnost seberealizace a systematického vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Notebook, mobilní telefon a další firemní benefity (stravenkový paušál, sick days….)
  • Místo výkonu práce v Hořovicích

Životopis a motivační dopis zašlete na adresu:

Cymedica CZ, a.s., Pod nádražím 308/24, 268 01 Hořovice, personální oddělení pí. Vlčková, e-mail: vlckova@cymedica.com