DIGITAL MARKETING COORDINATOR – Animal Health

Společnost CYMEDICA, se sídlem v Hořovicích, okr. Beroun, podnikající v oblasti prodeje a výroby veterinárních léčiv, diagnostiky a přípravků pro zvířata ve státech střední a východní Evropy hledá pro region Čechy a Slovensko vhodného kandidáta na pozici:

Digital Marketing Coordinator/contet manager – Animal Health

Digital Marketing Coordinator/contet manager má za úkol podporovat marketing a obchod společnosti v regionu při vývoji strategie digitálního marketingu v rámci strategického rámce a cílů společnosti na podporu akvizic a cílů povědomí o společnosti, značce, produktech vč. digitálního PR, sociálních médií a emailový marketing.

Zavádění nových možností a programů do společnosti s cílem vytvářet inovativní kampaně, vyvíjet různé nové materiály pro digitální marketing, vytváření obsahu pro web a sociální sítě, aktualizace online aktiv, zavádění a zvládání obecných digitálních marketingových aktivit. Jeho/její dovednosti spolu s kreativním myšlením budou tvořit náš digitální příběh, zlepšovat image naší organizace, komunikaci s klienty, podporovat růst obchodu prostřednictvím účinných kampaní a podporovat spolupracovníky díky kvalitním digitálním materiálům pro jejich práci v terénu.

Kandidát/ka na tuto pozici by měl/a být kreativní a inovativní, multimediálně důvtipný/á, sebeorganizovaný/á, musí být výborným autorem a komunikátorem. Kandidát/ka by se měl/a zajímat o nejnovějších trendechy digitálního marketingu a v souladu s potřebami společnosti a zákazníků navrhovat a realizovat konkrétní kampaně s určením měřitelných cílů a výsledků.

Pracovní náplň:

  • Web – správa a návrhy na aktualizace webových stránek společnosti pro počítače i mobilní zařízení s cílem zlepšit spokojenost zákazníků a generování obchodu. Návrhy, příprava a realizace jednotlivých kampaní. Zahrnuje údržbu a optimalizaci webu, cílových stránek, strategie komunikace a technické požadavky. Zahrnuje  implementace, monitorování a hodnocení jednotlivých aktivit a kampaní.
  • Vývoj a získávání obsahu pro digitální platformy ve spolupráci s ostatními odděleními
  • Sociální média – zakládání a správa sociálních médií, správa jejich obsahu, vývoj kanálu, optimalizace, tvorba obsahu, průzkumy, analýzy a plánování aktivit
  • Webináře – příprava a realizace webinářů ve spolupráci s technickými/produktovými manažery a spolupracovníky z řad dodavatelských společností
  • Emailing – vývoj a realizace materiálů pro marketingovou komunikaci vč. pravidelných bulletinů pro zákazníky prostřednictvím přímých mailů. Příprava a strategie kampaní ve spolupráci s technickými/produktovými manažery. Měření a vyhodnocování jejich účinku na obchodní výsledky společnosti
  • Identifikace příležitostí a nových nápadů ke zvýšení povědomí o společnosti, značce, produktových řadách prostřednictvím digitální komunikace
  • Příprava a publikace interních a externích odborných marketingových materiálů pro obchodní team a zákazníky
  • Budování a udržování vztahů s odpovědnými osobami z dodavatelských společností, se spolupracujícími subjekty a spolupracovníky interně ve společnosti
  • Ve spolupráci s dalšími odděleními návrhy na optimalizaci správy adresářů a vytváření cílových skupin a seznamů pro jednotlivé kampaně
  • Porozumění trhu, na kterém se společnost Cymedica pohybuje a vhodná implementace nových kampaní

Požadujeme:

  • Samostatnou osobnost s kreativním a autorským nadáním pro marketing a obchod
  • SŠ vzdělání
  • Vynikající počítačová gramotnost,
  • Excelentní schopnosti copywritingu a úprav textů, zaměření na detaily
  • Předchozí zkušenosti v oboru / marketingu min. 1 rok
  • Analytické a koncepční myšlení
  • Výborná znalost českého jazyka, schopnost vyjadřování se vč. gramatiky slovně i písemně
  • Dobrá znalost angličtiny slovem i písmem, slovenština navíc je výhodou
  • Znalost sociálních sítí a prostředí
  • Proaktivitu a organizační schopnosti
  • Osobnost s pozitivním a vyzrálým vztahem ke klientům i spolupracovníkům, se schopností navázat a udržovat dlouhodobě přátelské seriózní obchodní vztahy, spolehlivost a zodpovědnost
  • Chuť být úspěšný, kooperovat v rámci týmové spolupráce, pozitivní myšlení a schopnost práce pod tlakem
  • Pečlivost, dotahování věcí do konce
  • Aktivního řidiče (sk.B), cestování v rámci svěřeného regionu
  • Nadstandardní přístup k pracovním úkolům, ochota se dále učit a rozvíjet

Nabízíme:

  • Zázemí moderní perspektivní společnosti s letitou tradicí a jasnou vizí
  • Rozmanitou a odpovědnou práci v obchodní společnosti s vysokou mírou samostatnosti
  • Motivační platové ohodnocení s fixní a pohyblivou částkou navázanou na konkrétní dosažené výsledky
  • Možnost seberealizace, růstu a systematického vzdělávání
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Notebook, mobilní telefon, tablet, příspěvky na stravování, sick days, flexibilní pracovní doba aj.

Životopis a motivační dopis zašlete do 15. února 2021 od uveřejnění inzerátu na adresu:

Cymedica CZ, a.s., Pod nádražím 308, 268 01 Hořovice, personální oddělení pí. Vlčková, e-mail: vlckova@cymedica.cz