IT Specialista

Společnost CYMEDICA, se sídlem v Hořovicích, okr. Beroun, podnikající 26 let v oblasti prodeje a výroby veterinárních léčiv, diagnostiky a přípravků pro zvířata ve státech střední a východní Evropy, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Jaká bude náplň Vaší práce:

Podpora uživatelů informačních systémů společnosti, zejména ERP/CRM systému

  • First level support
  • Komunikace se Second level support dodavatelů
  • Testování změn a ověřování funkčnosti
  • Školení uživatelů

Poskytování Servis desku v rámci Centrálního regionu a koncernu

  • Incident management
  • Request management
  • Change management

Co od Vás požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou nebo praxi na obdobné pozici
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Znalost fungování a práce s informačními systémy
  • Porozumění ITSM procesům
  • Dobrá znalost práce s MS Office aplikacemi
  • Znalost SQL vítána
  • Čeština, Angličtina, Ruština vítána
  • Chuť učit se nové věci
  • Teamový hráč
  • Bezúhonnost

Co nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Home office
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Firemní notebook, mobilní telefon
  • Stravenkový paušál, sick days
  • Možnost seberealizace, dalšího vzdělávání
  • Příjemné moderní pracovní prostředí
  • Doba určitá na rok, poté možnost prodloužení na neurčito
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Životopis a motivační dopis zašlete na adresu:

Cymedica CZ, a.s., Pod nádražím 308/24, 268 01 Hořovice, personální oddělení pí. Vlčková, e-mail: vlckova@cymedica.com