IT KONZULTANT

Společnost CYMEDICA, se sídlem v Hořovicích, okr. Beroun, podnikající 26 let v oblasti prodeje a výroby veterinárních léčiv, diagnostiky a přípravků pro zvířata ve státech střední a východní Evropy, hledá vhodného kandidáta na pozici:

IT konzultant

Jaká bude náplň Vaší práce:

Implementace nových informačních systémů ERP, CRM a dalších nástrojů v souladu s cíli společnosti

  • Zajištění přechodu stávajících procesů a postupů do nových informačních systémů a nástrojů
  • Zajištění adaptace pracovníků při probíhajících změnách
  • Spolupráce s dodavateli jednotlivých systémů a nástrojů

Podpora uživatelů informačních systémů společnosti, zejména nových ERP/CRM systémů a nástrojů při jejich používání

  • First level support uživatelů
  • Komunikace se Second level support dodavatelů
  • Testování změn a ověřování funkčnosti
  • Školení uživatelů
  • Zajištění dodržování firemních procesů

Zajištění řešení požadavku a incidentů přicházejících na Servisdesk v rámci Centrálního regionu a koncernu

Znalost firemních procesů a další rozvoj jejich automatizace, včetně rozvoje používaných informačních systémů a IT nástrojů.

Co od Vás požadujeme:

  • VŠ ekonomického nebo ekonomicko-informačního zaměření nebo SŠ s předchozí praxí na obdobné pozici nebo projektu
  • Znalost prostředí MS Windows
  • Vynikající znalost práce v Microsoft Office
  • Dobré znalosti řízení projektů
  • Pečlivost a organizovanost při práci s dokumenty
  • Vynikající dokumentační a prezentační schopnosti
  • Dobrá znalost služeb a fungování ERP a CRM systému, s předchozími praktickými zkušenostmi. Znalost ERP K2 výhodou
  • Český jazyk na vynikající úrovni slovem i písmem
  • Anglický jazyk na dobré komunikační úrovni
  • Ruský jazyk výhodou

Co nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Home office
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Firemní notebook, mobilní telefon
  • Stravenkový paušál, sick days
  • Možnost seberealizace, dalšího vzdělávání
  • Příjemné moderní pracovní prostředí
  • Doba určitá na rok, poté možnost prodloužení na neurčito
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Životopis zašlete na adresu:

CYMEDICA, spol. s r.o., Pod Nádražím 308/24, 268 01 Hořovice, k rukám pí. Vlčkové, e-mail: vlckova@cymedica.com; telefon: 311 706 211.