KEY ACCOUNT MANAGER ANIMAL HEALTH – RUMINANTS, Česká Republika

Společnost CYMEDICA, se sídlem v Hořovicích, okr. Beroun, podnikající v oblasti prodeje a výroby veterinárních léčiv, diagnostiky a přípravků pro zvířata ve státech střední a východní Evropy hledá pro region Čechy vhodného kandidáta na pozici:

Key Account Manager Animal Health – Ruminants, Česká Republika

Key account manager má na starost orientaci na trhu se svěřeným portfoliem a zákazníky, monitorování aktuálních trendů a jejich identifikaci. Odpovídá za řízení rozvoje vztahů se zákazníky na základě identifikace jejich potřeb. Na základě získaných informací následně tvoří a navrhuje vhodná řešení šitá na míru konkrétnímu klientovi a jeho potřebě. Je tvůrcem vztahů s klíčovými zákazníky jak na úrovni na úrovni veterinárních lékařů, tak konzultace na farmách. Mezi jeho úkoly patří podpora globální marketingové strategie firmy, pomoc při tvorbě produktových materiálů, aktivní účast na odborných seminářích, podíl na přípravě produktových školení obchodních reprezentantů firmy. Spoluvytváří a odpovídá za plnění obchodních plánů.

Předpokladem pro tuto pozici je zkušenost s prací na farmách skotu mléčného i pastevního, pečlivost, důslednost, tvůrčí přístup a nové myšlenky, nadprůměrné komunikační a diplomatické dovednosti, prezentační dovednosti, schopnost identifikování zákaznických potřeb a jejich uspokojování, koncepční přístup k práci a vnímání příležitostí a jejich kritické hodnocení. Nezbytná je schopnost nést odpovědnost za učiněná rozhodnutí a výsledky.

Pracovní náplň:

  • Budování dlouhodobých a důvěryhodných vztahů se zákazníky v teritoriu ČR – veterinárními lékaři, chovateli a integrátory, jejich pravidelné návštěvy
  • Identifikace obchodních příležitostí prostřednictvím interakce zúčastněných stran
  • Analýza a znalost trhu a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti chovu a zdraví skotu
  • Práce v terénu, hledání koncepčních řešení na míru konkrétnímu klientovi, analýza potřeb a příprava komplexního odborného řešení na základě portfolia výrobků a služeb Cymedica
  • Koordinace návštěv u klientů ve spolupráci s dalšími členy prodejního teamu
  • Podílí se na přípravě a organizaci odborných akcí, připravuje regionální prezentace ve spolupráci s prodejním teamem, marketingem a technickou podporou
  • Komunikace uvnitř firmy, jasný a přehledný reporting, vyhodnocování průběžných výsledků a efektivity práce
  • Návrh a spolutvorba marketingových a školících materiálů pro interní i externí potřeby, školení spolupracovníků
  • Aktivní sebevzdělávání v rámci oboru a nabízených produktů a služeb
  • Spoluvytváření prodejní a cenové strategie svěřeného portfolia
  • Spoluvytváření plánů a odpovědnost za plnění cílů

Požadujeme:

  • Samostatnou osobnost s nadáním pro obchodní činnost
  • VŠ vzdělání (veterinárního nebo zemědělského směru)
  • Znalost trhu a předchozí zkušenosti v oboru chovu skotu
  • Osobnost s pozitivním a vyzrálým vztahem ke klientům, se schopností navázat a udržovat dlouhodobě přátelské seriózní obchodní vztahy, spolehlivost a zodpovědnost
  • Vysokou úroveň diplomacie, vyjednávací schopnosti, dotahování projektů
  • Chuť být úspěšný, kooperovat v rámci týmové spolupráce, pozitivní myšlení a schopnost práce pod tlakem
  • Pozitivní vztah k používání nových technologií a software
  • Proaktivitu, prezentační a organizační schopnosti
  • Pečlivost v evidenční a kancelářské činnosti, znalost práce na PC (MS Office)
  • Dobrá úroveň anglického jazyka (musí rozumět a plynule se vyjadřovat ústně i písemně)
  • Aktivního řidiče (sk. B), ochotu k velmi častému cestování v rámci svěřeného regionu
  • Nadstandardní přístup k pracovním úkolům, ochota se dále učit a rozvíjet

Nabízíme:

  • Zázemí moderní perspektivní společnosti s letitou tradicí a jasnou vizí
  • Rozmanitou a odpovědnou práci v obchodní společnosti s vysokou mírou samostatnosti
  • Motivační platové ohodnocení s fixní a pohyblivou částkou navázanou na konkrétní dosažené výsledky
  • Možnost seberealizace, růstu a systematického vzdělávání
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Notebook, mobilní telefon, tablet, příspěvky na stravování, sick days, flexibilní pracovní doba, možnost firemního auta vč. soukromého použití
  • Místo výkonu práce – ČR

Životopis zašlete na adresu:

Cymedica CZ, a.s., Pod nádražím 308, 268 01 Hořovice, personální oddělení pí. Vlčková, e-mail: vlckova@cymedica.com