LOGISTIK / NÁKUPČÍ

Společnost CYMEDICA, se sídlem v Hořovicích, okr. Beroun, podnikající 26 let v oblasti prodeje a výroby veterinárních léčiv, diagnostiky a přípravků pro zvířata ve státech střední a východní Evropy, hledá vhodného kandidáta pro oddělení logistiky, spolupracovníka/spolupracovnici na pozici:

Logistik / Nákupčí

Náplň práce:

  • Denně koordinovat logistické úkoly
  • Sledovat termíny dodání zboží, monitorovat stavy zásob, objednávat zboží
  • Komunikace s tuzemskou státní správou, s odpovědnými osobami ve všech pobočkách společnosti
  • Zadávat data a udržovat firemní databázi ve svěřené oblasti – produkty a ceníky
  • Zodpovídat za pravidelný reporting spolupracovníkům a pobočkám
  • Spolupracovat s produktovými manažery, vedoucími prodeje jednotlivých regionů a středisek
  • Spolupracovat při vytváření plánů společnosti

Co očekáváme:

  • SŠ, nebo VŠ vzdělání, směr logistika/ekonomika výhodou
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Praxe v logistice (reporty, kontroly, vývozy do 3. zemí – výhodou)
  • Pokročilá znalost Excelu podmínkou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost ruského jazyka výhodou
  • Odolnost proti stresu, potřeba dotahovat věci do konce
  • ŘP skupiny „B“

Co nabízíme:

  • Rozmanitou a odpovědnou práci v obchodní společnosti s vysokou mírou samostatnosti
  • Motivační platové ohodnocení s fixní a pohyblivou částkou navázanou na dosažené výsledky
  • Možnost seberealizace a systematického vzdělávání
  • Notebook, mobilní telefon a další firemní benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, sick-days….)
  • Práce v mladém kolektivu
  • Místo výkonu práce Hořovice

Životopis zašlete na adresu:

CYMEDICA, spol. s r.o., Pod Nádražím 308/24, 268 01 Hořovice, k rukám pí. Vlčkové, e-mail: vlckova@cymedica.com; telefon: 311 706 211.