MANAŽER SKLADU A EXPEDICE

Společnost CYMEDICA, se sídlem v Hořovicích, okr. Beroun, podnikající v oblasti prodeje a výroby veterinárních léčiv, diagnostiky a přípravků pro zvířata ve státech střední a východní Evropy, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Manažer skladu a expedice

Jaká bude náplň Vaší práce:

  • Zajištění provozu skladu a expedice veterinárních léků a krmiv, dle pravidel GDP, GMP, GMP+ a ISO.
  • Dohled nad příjmem, vyskladňováním a expedicí zboží a surovin
  • Vedení a motivování podřízených pracovníků
  • Plánování směn, přidělování práce, koordinace a hodnocení činnosti
  • Navrhování opatření a optimalizace procesů skladového hospodářství
  • Dohled nad uskladňováním a manipulací se zbožím
  • Dohled nad dodržováním bezpečnostních, požárních, hygienických předpisů
  • Zpracování pravidelných reportů pro vedení společnosti
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Co od Vás požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ s maturitou a praxí v distribuci nebo řízení skladu, nejlépe ve farmacii, chemickém, gastronomickém nebo podobném oboru
  • Zdravotní stav umožňující výkon funkce manažera skladu ve farmaceutické společnosti
  • Praxe s řízením týmu lidí a firemních procesů
  • Výborná znalost práce na PC (MS Office, ERP)
  • Znalost řízení skladu a expedice v informačních systémech
  • Základní představa o GDP a GMP standardech výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Organizační a komunikační schopnosti, flexibilita, přirozená autorita, trestní bezúhonnost
  • Český jazyk slovem i písmem, angličtina a ruština vítány

Co nabízíme:

  • Rozmanitou a odpovědnou práci na hlavní pracovní poměr v obchodní společnosti, s vysokou mírou samostatnosti
  • Motivační platové ohodnocení s fixní a pohyblivou částkou, navázanou na plnění měsíčních cílů a kvartálních úkolů
  • Možnost seberealizace a systematického vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Notebook, mobilní telefon a další firemní benefity (pojištění odpovědnosti za škodu, stravenkový paušál, sick days….)

Cymedica, spol. s r.o., Pod nádražím 308, 268 01 Hořovice, personální oddělení pí. Vlčková, e-mail: vlckova@cymedica.com