Marketingový manager/ka – Animal Health

Společnost CYMEDICA, se sídlem v Hořovicích, okr. Beroun, podnikající v oblasti prodeje a výroby veterinárních léčiv, diagnostiky a přípravků pro zvířata ve státech střední a východní Evropy hledá pro region Čechy, Morava a Slovensko vhodného kandidáta na pozici:

Hledáme nadšenou pracovitou kreativní osobu do našeho obchodního/marketingového teamu

Marketingový manager/ka má za úkol koordinovat, organizovat a rozvíjet marketing a podporovat obchod společnosti v regionu díky dobře cílenému marketingu podporujícímu povědomí o společnosti, značce, produktech vč. digitálního marketingu. Očekáváme vlastní nápady a jejich realizaci kompatibilně s portfoliem naší společnosti.

Kandidát/ka na tuto pozici by měl/a být kreativní, proaktivní a inovativní, multimediálně důvtipný/á, sebeorganizovaný/á pracovitý/á. Nezbytná je schopnost spolupracovat a komunikovat v týmu a vnímat potřeby jednotlivců.

Přínosem je kladný vztah ke zvířatům a lidem kolem nich.

Pracovní náplň:

  • Naplňovat vizi naší společnosti marketingovou podporou na území ČR a SR
  • Vytvářet vize, mít ambice a určovat cíle rozvoje společnosti na úrovni marketingu
  • Komunikovat značku CYMEDICA směrem k odběratelům, dodavatelům, spolupracovníkům a veřejnosti
  • Aktivně využívat a řídit komunikaci prostřednictvím médií: website, sociální sítě, výstavy, semináře, tisky
  • Vést, řídit a rozvíjet marketingový team v ČR a SR
  • Odpovídat za naplňování stanovených cílů a rozpočty
  • Odpovídat za reporting interně i externě
  • Vyhledávat, sledovat a analyzovat trendy trhu v segmentech, kde se Cymedica pohybuje
  • Spolupracovat se třetími stranami (mark. agentury, správci webu, reklamní agentury…ap.) aktivně řídit vztahy s nimi, zadávat a kontrolovat odváděnou práci, odpovídat za rozpočty a výsledky
  • Kooperovat s odděleními napříč organizační strukturou
  • Komunikovat a úzce kooperovat s managementem firmy
  • Komunikovat a úzce kooperovat s jednotlivými BUM
  • Samostatně vytvářet potřebné materiály, reporty, podklady..aj.
  • Získávat AKTIVNÍ POZITIVNÍ REFERENCE pro vše, co zahrnuje značka CYMEDICA

Předpoklady pro pracovní pozici:

  • Nadstandardní přístup k pracovním úkolům
  • Mít silnou orientaci na výsledek a myslet tvořivě a proaktivně
  • Být diplomatem ve vztazích interně i externě
  • Být odpovědný
  • Ztotožnit se s Cymedicou
  • Umění obchodovat, naslouchat, přesvědčovat a inspirovat
  • Schopnost mluvit, prezentovat, vysvětlovat
  • Řídit vlastní team, kooperovat se spolupracujícími subjekty
  • Proaktivitu, pečlivost, důslednost, zodpovědnost, spolehlivost a organizační schopnosti
  • Pečlivost se zaměřením na odbornou stránku věci
  • Analytické a koncepční myšlení
  • Kooperovat v širším teamu
  • Připravovat rozpočty a hlídat je
  • Osobnost s pozitivním vztahem ke klientům i spolupracovníkům, se schopností navázat a udržovat dlouhodobě přátelské seriózní obchodní vztahy
  • Cestování, schopnost práce na cestách, sebeorganizace
  • Ochota se stále učit a rozvíjet
  • Anticipovat a sledovat trendy ve veterinární medicíně, v péči o společenská zvířata a v chovu hospodářských zvířat

Požadujeme:

  • Samostatná osobnost s kreativním nadáním pro marketing a obchod
  • VŠ vzdělání
  • Vynikající počítačová gramotnost
  • Perfektní vyjadřovací schopnosti slovem i písmem v češtině, výhodou je i slovenština
  • Plynně mluvit a psát anglicky
  • Pozitivní myšlení a schopnost práce pod tlakem!
  • Aktivní řidič sk.B
  • Zdraví – fyzické i psychické
  • Zorganizovaný soukromý život odpovídající pozici

Nabízíme:

  • Zázemí moderní perspektivní společnosti s letitou tradicí a jasnou vizí
  • Rozmanitou a odpovědnou práci v obchodní společnosti s vysokou mírou samostatnosti v dynamickém tempu
  • Motivační platové ohodnocení s fixní a pohyblivou částkou navázanou na konkrétní dosažené výsledky
  • Možnost seberealizace, růstu a systematického profesního a osobnostního vzdělávání
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Flexibilní pracovní dobu s možností částečné práce z domova
  • Notebook, mobilní telefon, tablet, příspěvky na stravování, sick-days, flexibilní pracovní doba aj.

Ukažte nám, co umíte:

  • Protože hledáme člověka s nápady a nadšením pro práci, dovolujeme si Vás požádat o zaslání ukázky Vaší „tvorby“, související s nabízenou pozicí
  • Napište motivační dopis a přiložte ho ke svému životopisu
  • Přiložte reference

Životopis, motivační dopis a ukázky Vašeho portfolia zašlete na adresu:

Cymedica CZ, a.s., Pod nádražím 308, 268 01 Hořovice, personální oddělení pí. Vlčková, e-mail: vlckova@cymedica.cz