Produktový manažer B2B portálu a CRM systému

Společnost CYMEDICA, se sídlem v Hořovicích, okr. Beroun, podnikající v oblasti prodeje a výroby veterinárních léčiv, diagnostiky a přípravků pro zvířata ve státech střední a východní Evropy, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Jaká bude náplň Vaší práce:

  • Definovat krátkodobou i dlouhodobou strategii pro údržbu a rozvoj B2B e-shopu a CRM systému
  • Pomoci nově implementovaných funkcionalit dosáhnout naplnění obchodních a ekonomických cílů společnosti
  • Zodpovídat za úspěšné naplnění definované strategie a plánu realizace
  • Koordinovat mezi-projektové dopady při implementaci řešení souvisejících s B2B e-shopem, CRM a dalšími systémy
  • Pravidelně sbírat požadavky od:
    • Zákazníků (odběratelů a dodavatelů)
    • Obchodního oddělení
    • Marketingové oddělení
    • Oddělení zákaznické podpory
    • IT oddělení
  • Požadavky validovat, prioritizovat a rozpadnout do realizovatelných úkolů
  • Řídit implementaci požadavků (např.  s IT týmem)
  • Zapracované požadavky reportovat a prezentovat dalším oddělením
  • Sbírat informace z trhu a zpětnou vazbu zákazníků pro ucelené rozhodování o prioritách rozvoje
  • Aktivně navrhovat změny a možná řešení

Co od Vás požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost anglického jazyka (min. B2)
  • Zkušenost s vedením a rozvojem (B2B) e-shopu a CRM
  • Schopnost naslouchat a komunikovat s odděleními i zákazníky
  • Zákaznicky orientované myšlení při stanovování priority rozvoje a jejich realizaci
  • Zkušenost s problematikou veterinárního businessu a provozu veterinárních pracovišť výhodou
  • Teamová spolupráce
  • Schopnost rychle se učit, analytické myšlení, pečlivost a časová flexibilita
  • Ochota cestovat

Co nabízíme:

  • Rozmanitou a odpovědnou práci na hlavní pracovní poměr v obchodní společnosti, s vysokou mírou samostatnosti
  • Možnost seberealizace a systematického vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Notebook, mobilní telefon a další firemní benefity (pojištění odpovědnosti za škodu, stravenkový paušál, sick days, po odpracovaném roce možnost příspěvku na penzijní připojištění a další)

Životopis zašlete na adresu:

CYMEDICA CZ a.s., Pod Nádražím 308/24, 268 01 Hořovice, k rukám pí. Vlčkové, e-mail: vlckova@cymedica.com