QP / Vedoucí oddělení kvality

Společnost CYMEDICA, se sídlem v Hořovicích, okr. Beroun, podnikající 26 let v oblasti prodeje a výroby veterinárních léčiv, diagnostiky a přípravků pro zvířata ve státech střední a východní Evropy, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • vedení oddělení kvality a jeho administrativního zajištění
  • zajištění systému kvality jakosti ve společnosti
  • zajištění kvality a bezpečnosti vyráběných veterinárních léčivých přípravků a léčivých látek
  • podílení se na zjišťování příčin neshod/odchylek a stanovení nápravných a preventivních opatření
  • zajištění správné výrobní a distribuční praxe
  • komunikace se státní autoritou
  • propouštění produktů na trh v ČR a zahraničí
  • provádění interních auditů systému managementu kvality
  • provádění externích auditů u smluvních dodavatelů
  • účast u auditů a kontrol osobní účast v auditních komisích

Požadavky:

  • ukončené medicínské, farmaceutické, veterinární, chemické, biologické či obdobné přírodovědné vzdělání
  • splnění zákonných požadavků pro výkon role kvalifikované osoby dle Zákona o léčivech (SVP, SDP)
  • znalost SDP a SVP, systému řízení jakosti
  • zkušenosti s prací v oddělení kvality a s vedením týmu spolupracovníků
  • odborná praxe u výrobce nebo distributora léčivých přípravků
  • trestní bezúhonnost
  • dobrá znalost práce počítači v prostředí MS Windows a Office
  • výborná znalost českého jazyka slovem i písmem
  • anglický jazyk na komunikační úrovni
  • ruský jazyk výhodou
  • samostatnost, rozhodnost, důslednost, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • firemní notebook, mobilní telefon
  • stravenkový paušál, sick days
  • možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
  • příjemné moderní pracovní prostředí
  • uzavření pracovní smlouvy na dobu určitou, po uplynutí 1 roku možnost prodloužení na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned, případně dle dohody

Váš životopis zašlete na adresu:

Cymedica spol. s r.o., Pod Nádražím 308/24, 268 01 Hořovice, k rukám pí. Zdeňky Vlčkové, e-mail: vlckova@cymedica.com