Quality Assurance (QA) pro oblast výroby, distribuce a skladování veterinárních léčivých přípravků.

Společnost CYMEDICA se sídlem v Hořovicích, okr. Beroun, podnikající v oblasti prodeje a výroby veterinárních léčiv, diagnostiky a přípravků pro zvířata ve státech střední a východní Evropy hledá vhodného kandidáta pro oddělení kvality spolupracovníka/spolupracovnici na pozici:

Náplň práce:
– dohlížet nad správnou výrobní a distribuční praxí
– aktualizovat, rozvíjet a kontrolovat dodržování nastavených interních procesů jakosti
– rozvíjet a udržovat systém jakosti v rámci GMP, GDP, ISO a GMP+
– zodpovídat za školení nových i stávajících zaměstnanců v oblasti výroby, distribuce a skladování
– připravovat a provádět interní i externí auditů
– identifikovat a řešit problémy v oblasti kvality
– zavádět nápravná opatření

Co očekáváme:
– VŠ farmaceutické, popř. veterinární, lékařské, přírodovědné nebo chemické vzdělání
– představa o práci v oblasti jištění / kontroly jakosti ve farmaceutické firmě
– AJ alespoň na intermediate úrovni, znalost RJ výhodou
– znalost práce na PC – Microsoft Office
– min. základní orientace v oblasti GMP a GDP, národní legislativy vztahující se k oboru
– min. základní orientace v EU legislativě a ochota se v ní dále vzdělávat
– nezbytným předpokladem je pracovitost a pečlivost práce s dokumenty
– týmovost, komunikativnost, vstřícnost, přesnost, samostatnost, spolehlivost
– ochota se dále vzdělávat a učit novým věcem
– podmínkou je bezúhonnost

Co nabízíme:
– pro čerstvé absolventy  zaškolení s velkým podílem samostudia
– zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti na trzích střední a východní Evropy
– prostor pro ty, kteří chtějí něco dokázat
– zajímavá, odpovědná práce
– příjemný mezinárodní pracovní kolektiv
– rozvoj praktických dovedností a odborných znalostí
– motivační platové ohodnocení
– Notebook, mobilní telefon a další zaměstnanecké benefity
– místo výkonu práce Hořovice,ČR

Životopis zašlete na adresu:
Cymedica, spol. s r.o., Pod Nádražím 308, 268 01 Hořovice, k rukám pí. Vlčkové, e-mail: vlckova@cymedica.com; telefon: 311 706 211.