Quality Assurance

Společnost CYMEDICA, se sídlem v Hořovicích, okr. Beroun, podnikající 26 let v oblasti prodeje a výroby veterinárních léčiv, diagnostiky a přípravků pro zvířata ve státech střední a východní Evropy, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Quality Assurance (QA)
pro oblast výroby, distribuce a skladování
veterinárních léčivých přípravků

Náplň práce:

  • dohled nad správnou výrobní a distribuční praxí
  • kontrola interních procesů jakosti
  • školení nových i stávajících zaměstnanců v oblasti výroby, distribuce a skladování
  • identifikace a řešení otázek v oblasti kvality
  • zavádění nápravných opatření

Co očekáváme:

  • vysokoškolské vzdělání – farmacie, chemie, přírodní vědy, veterina, medicína, vhodné i pro absolventa
  • AJ na úrovni min. B1
  • samostatnost, spolehlivost a schopnost komunikace
  • ochota se dále vzdělávat
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme:

  • zaškolení s velkým podílem samostudia
  • zajímavou a odpovědnou práci v mezinárodním kolektivu
  • systém pravidelného školení a vzdělávání
  • motivační platové ohodnocení
  • notebook, mobilní telefon a další zaměstnanecké benefity
  • flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, sick day
  • místo výkonu práce Hořovice, ČR

CYMEDICA, spol. s r.o., Pod Nádražím 308/24, 268 01 Hořovice, k rukám pí. Vlčkové, e-mail: vlckova@cymedica.com; telefon: 311 706 211.