Samostatná/ý účetní

Společnost CYMEDICA, se sídlem v Hořovicích, okr. Beroun, podnikající 26 let v oblasti prodeje a výroby veterinárních léčiv, diagnostiky a přípravků pro zvířata ve státech střední a východní Evropy, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Samostatná/ý  účetní

Náplň práce:

  • komplexní vedení účetnictví
  • zpracování daňových přiznání DPH, kontrolního a souhrnného hlášení
  • příprava a zpracování měsíčních a ročních závěrek
  • zpracování reportů
  • komunikace s úřady
  • spolupráce na auditu a přípravě přiznání k dani z příjmu

Požadavky:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • znalost podvojného účetnictví
  • min. 3-5 let praxe na obdobné pozici se zkušeností zpracování účetnictví dle českých účetních standardů
  • znalost účetních a daňových zákonů a předpisů
  • znalost práce v MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • znalost AJ, RJ vítána
  • pečlivost, důslednost při plnění svěřených úkolů
  • samostatnost, spolehlivost
  • bezúhonnost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Stravenkový paušál, sick days
  • Možnost seberealizace, dalšího vzdělávání
  • Příjemné moderní pracovní prostředí
  • Doba určitá na rok, poté možnost prodloužení na neurčito

Nástup možný ihned.

Cymedica, spol. s r.o., Pod Nádražím 308/24, 268 01 Hořovice, k rukám pí. Vlčkové, e-mail: vlckova@cymedica.com; telefon: 311 706 211.