VEDOUCÍ VÝROBY

Společnost CYMEDICA spol. s r.o. se sídlem v Hořovicích, podnikající v oblasti prodeje a výroby veterinárních léčiv, diagnostiky a přípravků pro zvířata hledá vhodného kandidáta na pozici:

Vedoucí výroby je odpovědný za řízení výroby veterinárních léčivých přípravků v prostorech společnosti v Hořovicích a řízení skladu v Hořovicích.

Pracovní náplň – výroba:

  • Odpovídá za vlastní výrobu léčivých přípravků dle pravidel GMP, včetně smluvní výroby
  • Odpovídá za dodržování instrukcí (SOP, PI) v procesu výroby
  • Provádí plánování a vyhodnocování procesu výroby, včetně smluvní výroby
  • Provádí plánování zdrojů pro realizaci vlastní výroby, včetně smluvní výroby
  • Odpovídá za realizaci procesu výroby
  • Odpovídá za dodržování zásad správné výrobní praxe
  • Odpovídá za správnou a bezchybnou evidenci záznamů o výrobě
  • Odpovídá za zajištění vyhovujícího pracovního prostředí a pracovních prostor
  • Odpovídá za zajištění ochrany zdraví pracovníků ve výrobě
  • Odpovídá za řešení nestandardních a mimořádných situací
  • Odpovídá za zpracování provozních reportů
  • Provádí hodnocení práce pracovníků ve výrobě
  • Provádí pravidelná i mimořádná školení pracovníků ve výrobě
  • Poskytuje součinnost kontrolním autoritám
  • Navrhuje změny v instrukcích (SOP, PI) a postupech pro jednotlivé výrobní činnosti
  • Zajišťuje, aby skladování výrobků probíhalo v souladu se související dokumentací (SOP, GDP), včetně výrobků smluvní výroby
  • Podílí se na výběru a auditu poskytovatelů surovin pro výrobu, včetně smluvní výroby
  • Odpovídá za zajištění dopravy požadovaných vstupů smluvnímu výrobci
  • Odpovídá za zajištění dopravy smluvní výroby do skladu

Pracovní náplň – sklad v Hořovicích

  • Odpovídá za zajištění a rozvoj provozu skladu společnosti v Hořovicích
  • V otázkách zajištění provozu skladu spolupracuje s vedoucím skladu
  • Zajišťuje skladování zboží v souladu se související dokumentací (SOP, GDP)
  • Odpovídá za zajištění a rozvoj provozu vlastní autodopravy společnosti
  • V otázkách zajištění provozu autodopravy spolupracuje s vedoucím skladu a autodopravy

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ s praxí, nejlépe potravinářského, chemického nebo farmaceutického směru
  • Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, ERP)
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Znalost GMP a GDP výhodou
  • Praxe s řízením týmu lidí
  • Porozumění firemním procesům – logistika, skladová a výroba
  • Schopnost práce v informačních systémech pro výrobu a sklady
  • Znalost zpracování výroby a skladu v informačních systémech
  • Český jazyk slovem i písmem, angličtina a ruština vítány
  • Chuť učit se nové věci
  • Teamový hráč
  • Bezúhonnost
  • Flexibilita

Nabízíme:

  • Zázemí moderní, perspektivní společnosti s více než 25 letu tradicí a jasnou vizí
  • Zodpovědnou práci s vysokou mírou samostatnosti
  • Fixní platové ohodnocení s motivační složkou na základě plnění měsíčních a kvartálních úkolů
  • Možnost seberealizace, profesionálního růstu a systematického vzdělávání
  • Profesionální kolektiv
  • Firemní benefity (stravenky, sick days, po odpracovaném roce 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění)

Nástup do uvedené pozice možný ihned, případně po dohodě.

Váš životopis zašlete na adresu:

Cymedica spol. s r.o., Pod Nádražím 308/24, 268 01 Hořovice, k rukám pí. Zdeňky Vlčkové, e-mail: vlckova@cymedica.com