BUIATRICKÝ SEMINÁŘ CYMEDICA 2023

Téma: Kritická místa v odchovu telat

Na září tohoto roku jsme pro Vás připravili další seminář, který se bude věnovat skotu.

Termín konání 20. září 2023
Místo konání: Hotel FABRIKA, Humpolec

Jednotliví přednášející i jejich témata jsou již známa. Těšit se tedy můžete na prof. Ing. Martina Kváče, Ph.D. a jeho přednášku na téma Cryptosporidium parvum v laboratoři a praxi.

Dále přivítáme paní Brigitte Duquesne, DVM ze společnosti HUVEPHARMA s jejím příspěvkem na téma: Management neonatálních průjmů telat.

Další přednášející je paní Chris Cornelis, DVM ze společnosti DOPHARMA, která se s námi podělí o poznatky na téma: Management zdraví telat v souladu s požadavky na snižování spotřeby antimikrobiálních látek.

Náš seminář jistě obohatí i přednáška MVDr. Martina Vlčka, Ph.D. se zaměřením na: Průjmová onemocnění telat očima praktického veterinárního lékaře a v neposlední řadě i příspěvek MVDr. Jiřího Davídka s tématem: Zásady správného odchovu telat.

POZVÁNKA s kompletními informacemi se vám zobrazí ZDE.

Registrovat se můžete vyplněním formuláře, který najdete v sekci semináře – pod názvem této akce nebo načtením QR kódu, případně kliknutím na REGISTRACE budete na registrační formulář přesměrováni. Po vyplnění údajů potřebných pro registraci Vám přijde do emailu i potvrzení.

Těšíme se na Vás
Váš Cymedica team

BUIATRICKÝ SEMINÁŘ CYMEDICA 2023