Evidence ATB od 1.1.2023

Vážení kolegové,

jak jistě víte, počínaje 1.1.2023 jsou všechny členské státy EU povinny sbírat data o používání vybraných antimikrobních léčivých přípravků u skotu, prasat, kura a krůty domácí a tato povinnost bude v rámci Zákona o léku delegována na veterinární lékaře.

Jak Vám můžeme s touto povinností pomoci?

Jsme schopni tato data generovat přímo z Vašich objednávek, které zadáte v našem e-shopu www.cymedica.com/e-shop přímo, nebo které budete zadávat prostřednictvím Obchodního zástupce či Zákaznického servisu.

Co je k tomu třeba?

Stačí podepsat Smlouvu o spolupráci při sběru dat, na jejímž základě budeme oprávněni předat hlášení přímo ÚSKVBL. Smlouvu si můžete prostudovat a stáhnout kliknutím na odkaz, případně Vám ji zašleme na požádání do emailu. Po jejím podepsání ji pouze naskenujete a odešlete na info@cymedica.cz. Kolegové na Zákaznickém servisu na jejím základě upraví Váš profil tak, že v rámci zadávání objednávky se Vám zobrazí na e-shopu pole, kde vyberete kategorii zvířat, pro kterou jsou léky v nákupních košíku určeny.

Rádi bychom zdůraznili, že tato služba je založena na Vašem dobrovolném souhlasu a jednom úkonu navíc v rámci nákupního procesu.

V případě jakéhokoli dotazu prosím kontaktujte Vašeho obchodního zástupce CYMEDICA, případně náš Zákaznický servis.

Těšíme se na další spolupráci v roce 2023

Vaše Cymedica